Contact

Op deze pagina kunt u alle contactinformatie vinden:

Algemeen

 info@sensgezondheidszorg.nl

Secretariaat Tilburg, Breda & Kaatsheuvel

 013 – 5 427 431

 secretariaat@sensgezondheidszorg.nl

Het secretariaat voor Tilburg, Breda en Kaatsheuvel is geopend op maandag tot en met vrijdag van 08.30-17.00u.

Locaties

Locatie Tilburg: Locatie Breda:
Boomstraat 118E 5038 GV Tilburg

 013 – 5 427 431

 tilburg@sensgezondheidszorg.nl

Grote Spie 36 4819 CX Breda

 076 – 7 370 116

 breda@sensgezondheidszorg.nl

Locatie Kaatsheuvel: Locatie Goirle: 
Vossenbergselaan 2 5171 CC Kaatsheuvel

 0416 – 76 30 32

 kaatsheuvel@sensgezondheidszorg.nl

Nieuwe Rielseweg 4 5051 CX Goirle

 013 – 2 600 007

 goirle@sensgezondheidszorg.nl

Locatie Hilvarenbeek: Locatie Loon op Zand:
Van Merodelaan 4 5081 SB Hilvarenbeek

 013 – 260 2600

 hilvarenbeek@sensgezondheidszorg.nl

Oranjeplein 21 5175 BE Loon op Zand

 0416 – 76 30 00

 loonopzand@sensgezondheidszorg.nl